1

Тема: Заробіток в Інтернеті

Скажіть, чи правда, що в Інтернеті можна непогано заробляти без вкладення коштів і не маючи дефіцитної спеціальності айтішника? В мене чомусь не получається.

2

Re: Заробіток в Інтернеті

А чим ти пробувала заробляти? Тому що способів багато й ти сама повинна вибрати щось близьке тобі.

3

Я клацала рекламу, дивилася відеорекламу, писала відгуки на сайти. Але це приносить мало, більше часу тратиш. А перегляд реклами взагалі копійки дає. Мені пропонували передруковувати тексти, але я відмовилася, коли мені запропонували внести завдаток. Заробляти на іграх не вмію, та певно також треба щось платити як і в букмекерських конторах. Ну, це здається все.

4

Зрозуміло, ти пішла по найлегшому і найпростішому шляху. Так дійсно не заробиш, хоч і можливо на тій же рекламі. Але треба створювати свою команду, де всі працюватимуть на тебе. smile Можеш зайнятися продажами, але оскільки ти боїшся вкладати власні гроші, можеш пристати до якогось інтернет-магазину. Ти торгуєш їхнім товаром і отримуєш певний відсоток від продаж за кожну людину, яку ти привела в магазин, чи різницю між оптовою ціною і тою, за яку ти товар продала. Дропшипінг дає змогу заробляти більше, але треба крутитися. Для початку можеш зв'язатися з тими, хто буде керувати твоїми першими кроками, нададуть товари. http://art-puf.com.ua/index/dropshiping_ukraina/0-161 Їхня продукція користується попитом і думаю ти зможеш набути досвіду в торгівлі в мережі.

Отредактировано Wladka (2018-11-24 22:07:32)

5

Дякую, спробувала. Не так багато, як думала, але трохи доходу є. Правда, я ще знайшла і магазин одягу, там простіше шукати покупців, правда й накрутки менші.