Навіть дуже можна. Мені дуже подобається

2

(22 ответов, оставленных в Мыло с "нуля")

Дівчата! Хто що чув про зубне мило?

3

(22 ответов, оставленных в Работа магазина)

В мене все українською, але як не відкривався так і не відкривається ні оперою ні інтернет-експлорером.

4

(22 ответов, оставленных в Работа магазина)

Дівчата! Що з сайтом? У Вас окрім форуму нічого не працює.

5

(103 ответов, оставленных в Форум химика)

Дівчата. Обережніше з саліциловою кислотою. Може викликати енцефалопатії. В кожного індивідуальна чутливість до цієї речовини.

6

(164 ответов, оставленных в Работа магазина)

Для того щоб зробити штампик зі своїм логотипом потрібно свій ескіз надсилати?

7

(12 ответов, оставленных в Мыло с "нуля")

Для свого чоловіка я варила наступне мило для гоління: рицинова олія 25%, стеаринова к-та 25%, пальмова олія 50%. Очищаючі властивості 1, зволожуючі 50, піноутворення 24, стійкість піни 50. В якості рідини використовувала дистилят полину, анісу, меліси та ромашки, що відповідає класичній рецептурі абсенту (для приготування абсенту використовують 960 харчовий спирт). Ефірні масла полину таврійського, меліси, м’яти та анісу добавляла в кінці варки перед самим викладанням у форму. Моєму чоловіку дуже подобається. Запах стійкий, тримається вже майже рік. Ще я добавляла шовк, цукрову пудру або фруктозу для покращення піни, сорбіт для зволоження але не більше чайної ложки на 500 гр. масел. З косметичною глиною я не пробувала ще.

8

(150 ответов, оставленных в Шампуневое мыло)

Трави я переганяю через дистилятор. Дистилят виходить прозорий і дуже концентрований. До того ж він зберігається при кімнатній температурі протягом двох років. Таких дистилятів в мене більше десятка для різних видів мил. Для шампунєвого теж. Склад наступний: рицинової олії 50 гр. (18,18%), кокосової 100 гр. (36,36%), оливкової 125 гр. (45,45%), лимонки 8 гр., луг з урахуванням лимонки 44 гр. рідина (дистилят) 100 мл. За таких умов очищаючі властивості дорівнюють 24, що трохи забагато, тому і пережир 5-6%. Волосся в мене нормальне. Якщо я не ополіскую оцтом, то теж виникає відчуття що волосся не промите. Але коли висихає то блискуче і пухнасте. Просто після оцту розчісується на багато легше. Що стосується чоловіків то їм і містер Пропер підійде, в них така фізіологія.

9

(150 ответов, оставленных в Шампуневое мыло)

Варила ШМ з рицинової, оливкової та кокосової олії. 3% лимонки, 1% шовку (кокони), ефірна олія кипарису. Пережир 5-6%. В останнє мило добавила ще 1% меріносової вовни, кашеміру не було. Більше нічого не добавляла. Волосся блищить ще на четвертий день. На п’ятий вже видно що не свіже. Тому мию голову один раз на 5 днів. Після миття промиваю яблучним чи виноградним оцтом.

10

(103 ответов, оставленных в Форум химика)

Дякую. Я вийшла з положення наступним чином. Зварила мило з показниками піноутворення 13 і стабільність 44. В кінці варки половину виклала в форму. До другої додала цукровий сироп і варила ще 30 хвилин. З цукровим сиропом піниться краще, але стабільності піні він не додає. Для такого мила стабільність має були не менша 44-46 одиниць. Краще 50 і більше. Мій чоловік оцінює по стійкості піни на помазкові. Каже що піна має триматися а помазок пінитися не менше 5 хвилин. Майже ідеальну піну дає яловичий жир аби не його занижена зволожуюча властивість. Але це можна мабуть відкоригувати.

11

(103 ответов, оставленных в Форум химика)

faynenka дякую за відповідь. За даними деяких форумів цукор покращує піноутворення мила. ( http://www.nature-rus.ru/Rezepts/seife/ … aetze.html , http://community.livejournal.com/ru_soap/1177774.html ). В мене багато рецептів мила в яких я прагну звести на мінімум очищаючі властивості мила до мінімуму та максимально зробити мило зволожуючим. За таких умов страждає такий параметр як піноутворення. Наприклад в милі для гоління очищаючі властивості мають дорівнювати нулю. А піноутворення та стабільність піни має зашкалювати.  Рицинову олію безмежно додавати не будеш. Тому виникає потреба покращувати піноутворення в інший спосіб. Якщо цукор є стійким до дії лугу тоді іншого вибору просто немає. Рекомендований відсоток введення цукру 5-7% від маси базових масел у вигляді сиропу.
Щодо фруктози то вона добре зволожує шкіру.

12

(103 ответов, оставленных в Форум химика)

Доброго дня faynenka. В мене до Вас запитання. Чи підвищує глюкоза та фруктоза піноутворення в милі? Коли краще додавати: під час приготування лужного розчину чи після проходження стадії геля, коли вільного лугу вже немає? Як взагалі моно- та дисахариди реагують з NaOH? Дякую.

13

(306 ответов, оставленных в Работа магазина)

Дівчата! Коли буде кокосова олія? Пропадаю.